Dom bliźniak Wilkowice

Wilkowice

620 000 PLN

4 783 PLN / m2

  • Powierzchnia

    129.63 m2
  • Liczba pokoi

    5
  • Brak prowizji

    0% PCC
Udostępnij

NOWA INWESTYCJA ! – Dom bliźniak zlokalizowany przy ul. Cukrowej w Wilkowicach

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Kupujący zwolniony z podatku PCC!

Kupujący nie płaci prowizji dla biura nieruchomości!

Pragniesz samodzielnie wykończyć swój dom, aby był idealnie taki, jak sobie wymarzyłeś? Mam dla Ciebie idealną ofertę!

Wilkowice to doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią sobie bliskość natury i jednocześnie szybki dostęp do centrum miasta. W okolicy znajdują się przedszkole, szkoła a także hala sportowa. Miejsce idealne dla rodzin !

WYRÓŻNIKI OFERTY:

– Powierzchnia działki 358 m2 dla każdego segmentu
– Ciekawa bryła budynku
– Uniwersalny projekt: możliwość aranżacji 3 lub 4 sypialni na piętrze
– Duże przeszklenia – co sprawia, że dom jest bardzo dobrze doświetlony
– Przestrony garaż w bryle budynku
– Ogrzewanie gazowe
– Okna trzyszybowe
– Wysoka jakość wykonania
– Spokojna okolica, w pobliżu szkoła, przedszkole
– Szybki dojazd do centrum i S5

DODATKOWE ATUTY OFERTY
Dla naszych klientów oferujemy usługę wizualizacji wnętrz oraz kompleksowy remont i wyposażenie mieszkania. Stwórz wymarzone miejsce do życia, które zachwyci nowoczesnością i funkcjonalnością!

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości oraz kredytowaniem bez dodatkowych kosztów.

Jeśli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się ze mną – z przyjemnością przedstawię inne dostępne mieszkania o zróżnicowanym metrażu w innych inwestycjach